ROMEO

ROMEO VAN HET ROZENVELD (BWP)

(LEANDRO VG-VA VITE-T‘IS VOLTAIRE)

Vraník, BWP, * 16. 4. 2017, 163 cm KVH, 171 cm KVP, 182 cm OH, 21,0 cm Ohol, WFFS negativní.

Majitel: Manželé Hanákovi

ROMEO VAN HET ROZENVELD je letos tříletý hřebec s uděleným výběrem pro plemennou knihu CS se známkami z výběru 8,5 za pohyb a 8,2 za skok.

Otcem hřebce Romeo je velmi úspěšný letos devítiletý hřebec BWP LEANDRO VG, který má v původu v pozici otce vynikajícího sportovního hřebce GITRANO V BREKENBROEK (160cm J. C. Garcia) po Nabab de Reve a v pozici matky Corsicu VG po Chellano Z. Leandro VG se svým stálým jezdcem Jeroenem de Winterem absolvuje parkury s mezinárodní účastí o výšce 150 cm s mnoha cennými umístěními. Je čtyřnásobným účastníkem šampionátu mladých koní v Belgii s umístěním nejhůře vždy do pátého místa. Je rovněž pravidelným účastníkem Mistrovství světa mladých koní v Lanakenu s trojnásobnou účastí ve finálovém kole 5, 6 a 7-8 letých. V loňském roce 2019 se zúčastnil soutěže Sire of the World (7 místo). Dvakrát Leandro vyhrál cenu hřebčína Zangersheide při CSI 5* v Mechelenu. Díky svým výkonům je Leandro se svým jezdcem v užší reprezentaci Belgie. Více videí ze závodů na www.netehof.be.

Matka VAMIRA WILDERHOF Z je dcerou belgického hřebce VA-VITE, který má skokovou výkonnost 160 cm (Patrick Spitz, Belgie) a výkonnost potomstva rovněž 160cm např. Jacobien Dwerse Hagen (Jos Verlooy, Belgie), otcem dnes již bohužel valacha (musel být ze zdravotních důvodů vykastrován) Va- Vita je legenda světového chovu HEARTBREAKER a Va- Vitova matka je také po legendárním hřebci, hřebci CLINTON. Matkou Vamiry je klisna Tinga Z, po hřebci, který v roce 2013 působil v ČR v rámci plemenné knihy Zangersheide pod jménem T’IS VOLTAIRE jehož otcem je Voltaire a matka je po Ramiro Z. Dále v původu Tingy Z je z matčiny strany hřebec RAPHAELO.

ROMEO VAN HET ROZENVELD bude působit na stanici hřebců Pernarec a je v přípravě do výkonnostního testu.

Fotogalerie

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image