QUAREZZO VAN´T ZANDVEN

Hnědák, BWP, *19. 5. 2016, 167 cm KVH,177 cm KVP, 193 cm OH, 21 cm Ohol.

Chovatel i majitel: Luc Franken, Belgie QUAREZZO VAN´T ZANDVEN je letos tříletý hřebec s uděleným výběrem pro plemennou knihu CS.

Otcem Quarezza je AREZZO VDL v jeho původu můžeme vidět pět generací Grand Prix skokanů v řadě: Chin Chin, Heartbreaker, Renville, Jasper a Akteur. Arezzova mateřská linie je rovněž zárukou kvalitních potomků. Jako tříletý byl Arezzo šampionem výkonnostního testu KWPN s celkovou známkou 9. Arezzo dosáhl nejvyšších soutěží v parkurovém sportu s Jessicou Kürten a poté v sedle Jura Vrielinga. Je licentován pro plemenné knihy KWPN, SF, HANN. Arezzo působí v chovu 10 let a běhen těchto let, přesto že sportoval na nejvyšší úrovni, dal několik stovek potomků, kdy někteří již dosahují také nejvyšší úrovně. Mezi jeho nejúspěšnější potomky patří VDL Edgar M (160 cm, M.Modolo Zanotelli, BRA), Electra B (160 cm, Richard Howley, IRL), Galaxy (160 cm, H.J.Schuttert, NED). Nutno říct, že jeho nejstarší potomci jsou v letošním roce desetiletí.

Arezzo v roce 2017 získal prestižní ocenění pro plemenného hřebce od plemenné knihy KWPN „KEUR“ za svou vynikající šlechtitelskou roli. Arezzo má několik synů zařazených do chovu ato: FAREZZO B (Arezzo x Voltraire, PK: POL, AES), HAMPSHIRE VDL (Arezzo x Indoctro, PK: KWPN), ILLUSION (Arezzo x Ukato, PK: KWPN), JAREZZO (Arezzo x Cardento, PK: SI-UNIRE, SBS), JANEIRO (Arezzo x Arizona PK: KWPN), ON AIR H 7 (Arezzo x Nabab de Reve PK: BWP), KINGSLAND VDL (Arezzo x Silvio II PK:KWPN), KUALA LUMPUR (Arezzo x Indoctro PK: KWPN).

Matka KINA V/D KORNELISHOVE je dcerou BWP hřebce CARABAS V/D WATERINGHOEVE, který je synem nejúspěšnějšího potomka Heartbreaka hřebce TOULON z matky po DARCO. Carabas úspěšně absolvoval soutěže s výškou překážek 160 cm s belgickým jezdcem Nickem Vrinsem a později s Ulrichem Kirchhoffem za Německo. Kina je z matky po CAPITAL a dále v můžeme v původu najít velmi ceněného hřebce LYS DE DARMEN.

QUAREZZO VAN´T ZANDVEN bude působit na stanici hřebců Pernarec, a je v přípravě do výkonnostního testu.