NIGHT VAN DE KWAKKELHOEK

Night absolvoval na podzim 2017 80-denní test v rámci plemenné knihy Slovenského teplokrevníka a obsadil 2.místo s celkovou známkou 8,1. V sezóně 2017 se Night zúčastnil Šampionátu mladých koní v Martinicích a po bezchybných výkonech skončil na 5.místě.

Otcem Nighta je JILBERT VAN´T RUYTERSHOF, letos devítiletý aktivní sportovec ve skokovém sportu, kde již nyní má na svém kontě mezinárodní parkury 150cm vysoké v sedle belgického jezdce Constant van Paesschen. Jilbert je synem Numera Una jež se s Marco Kutcherem skvěle prezentoval v mezinárodním sportu několik let. Numero Uno je producentem mnoha úspěšných skokanů jako jsou například: Tamino (Marc Houtzager), Tyson (Leon Thojssen), Take Of (Erik Lamaze). Matka Jilberta Gianthina vant´Ruytershof je dcerou hřebce Cartani, který je synem Carthaga Z (WBFSH 22 místo) a dcerou mezinárodní skokové klisny Taggi ( Soren von Ronne), matka Gianthiny – Diamanthina van t´Ruytershof je pravou sestrou  fenomenálního plemenného a skokového hřebce Emerald (Harrie Smolders) (WBFSH 70. místo), sama Diamanthina dosáhla výkonosti 150 cm.

Matka Nighta Erle van de Kwakkelhoek je po BWP hřebci TOULON. Toulon je považován za nejúspěšnějšího syna hřebce Heartbreaker, hřebec moderního typu s množstvímm charisma, tvrdosti a síly v pohybu i skoku. Toulon dosáhl mezinárodního sportu hned se třemi ruznými jezdci ( Hubert Bourdy….). Byl prodán za několik milionů do Itálie. Jeho potomci jsou po celém světě chváleni pro vyjímečnou kvalitu a povahu. Mnoho potomků Toulona jsou aktivní na mezinárodní úrovni s mnoha vítězstvími ve velkých cenách.( Toulago, Living the Dream, Banjani, Toulose, Athene..) Toulon ma 20 zařazených hřebců do chovu ( Etoulon, F-Onen USA….). Erle van de Kwakkelhoek je matkou několika potomků s vysokou výkonností např.: Ido van de Kwakkelhoek (9-letý 150cm), Kazou van de Kwakkelhoek(8-letý 145cm).

Dále je v původu Nighta holštýnský hřebec CAPITAL (Capitol I x Lord) vlastní výkonnost 160cm.

Night van de Kwakkelhoek má o rok mladšího pravého bratra ONE WAY VAN DE KWAKKELHOEK, který byl v roce 2017 licentován pro plemennou knihu BWP.